Proces zamówienia w naszej firmie

jak zamówić

Etapy zamówienia
0

Skontaktuj się z nami telefonicznie lub mailowo. Możesz także złożyć zamówienie bezpośrednio w naszej firmie. My udzielimy odpowiedzi na twoje pytania. Omówimy warunki współpracy, wstępnie wycenimy zamówienie, podamy przybliżony termin realizacji zamówienia.
Jeśli jesteś zdecydowany podjąć z nami współpracę, złożyć zamówienie. Prześlij niezbędne dane do przyjęcia zlecenia.

Dla Nas ważne jest:
Imię i nazwisko osoby zamawiającej, telefon kontaktowy. Pełne dane instytucji składającej zamówienie ( Nazwa firmy, nip, itp…)
W kwestii samego zamówienia:
– Nazwa dyscypliny sportowej;
-Ilość zamawianego sprzętu;
-Kolorystyka;
– Tabela rozmiarów w centymetrach. Obwody( klatka, biodra);

Zamawiający zobowiązany jest dokonać przedpłaty w wysokości 20% zamawianego towaru. Przedpłata jest warunkiem przystąpienia do dalszych etapów produkcji.

Jako firma odzieżowa jesteśmy otwarci na niemal każde zlecenie projektanckie. Nie boimy się wyzwań na miarę naszych możliwości. Zawsze możesz zapytać czy twój pomysł nie byłby dla nas ciekawym wyzwaniem, któremu moglibyśmy sprostać.

Z chwilą złożenia oficjalnego zamówienia i przesłania wszystkich wymaganych danych nasz dział grafiki opracuje wciagu 7 dni roboczych dwie przykładowe wizualizacje projektu.( Projekt jest autorski i jest własnością naszej firmy i nie może być kopiowany i wykorzystany bez naszej zgody ). Czas oczekiwania nieznacznie wydłuża się w przypadku niedostarczenia przez osobę składjącą zamówienie logotypów w postaci wektorowej (wymagany format cdr,ai,svg,eps ) i wiąże się z naliczeniem dodatkowej opłaty za opracowanie graficzne loga ( koszt 50 złotych).
Jesli przesłany projekt nie spełnia oczekiwań , przesyłamy jeszcze jedną dodatkową wizualizację do wyboru.
Na poszczególnym projekcie na życzenie klienta możemy nanieść poprawki i dostarczyć poprawiony projekt. Ilość nanoszonych poprawek i ponowna wysyłka jest ograniczona( Zasadniczo wysyłamy poprawki dwa razy).

Po akceptacji projektu graficznego, przechodzimy do etapu produkcji.14 dni roboczych tyle zajmuje nam realizacja Twojego zamówienia.
Akceptacja projektu oznacza że klient, sprawdził dokładnie poprawność projektu.

O planowanym odbiorze towaru informujemy telefonicznie lub mailowo.
Zamówienie można również odebrać osobiście w naszej firmie.
Towar wysyłamy kurierem w ciągu 24 h po odnotowaniu wpłaty na koncie lub z możliwością wpłaty kurierowi.

Skontaktuj się z nami - jesteśmy dostępni od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 - 16:00